GüncelKadın

Şilan Topal: Çocuğuma kavuşmak istiyorum

Şişli'de boşanma aşamasındaki eşi Mithat Topal tarafından taksiyle kaçırılan Şilan Topal bulundu

İstanbul Şişli’de boşanma aşamasındaki eşi ve beraberindeki kişiler tarafından taksiyle ailesinin evinin önünden kaçırılan Şilan Topal (22), Gaziosmanpaşa’daki bir adreste kurtarıldı. Gerekli cezanın verilmesini talep eden Şilan Topal, “Çocuğuma kavuşmak istiyorum” dedi.

Bir çocuk annesi Şilan Topal, dün akşam saatlerinde Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’nde ailesinin evinin önünde oturduğu sırada 9 ay önce boşanma davası açtığı Mithat Topal ve beraberindeki kişilerce zorla taksiye bindirilerek kaçırıldı.

Yakınlarının ihbarı üzerine polis ekipleri Şilan Topal’a ulaşmak için çalışma başlattı. Teknik ve fiziki takip sonucu Topal’ın kaçırıldığı Gaziosmanpaşa’daki adrese ulaşıldı ve Şilan Topal kurtarıldı.

Topal’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Mithat Topal ve beraberindeki bir kişi de polis tarafından gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

“Çocuğuma kavuşmak istiyorum”

Emniyete getirilen Şilan Topal, işlemlerinin ardından savcıya ifade vermek için Çağlayan Adliyesine sevk edildi.

Emniyet çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şilan Topal, “Kurtulduğum için mutluyum. Gerekli cezanın verilmesini istiyorum. Sadece çocuğuma kavuşmak istiyorum” dedi.

Mithat Topal ve diğer şüphelinin emniyetteki işlemleri ise devam ediyor. Mithat Topal’a yardım eden ve henüz yakalanamayan üçüncü kişinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu