Güncel

Red Phoenik(Kızıl Anka) hacker grubundan MKP gerillaları için eylem

H. Merkezi: Red Phoenik(Kızıl Anka) adlı hacker grubu şehit düşen MKP/HKO gerillaları için Tunceli Valiliğinin sitesini hackledi.

Red Phoenik ( Kızıl Anka) adlı hacker grubu 1-18 Ağustos tarihleri arasında ölümsüzleşen MKP/HKO gerillaları anısına Tunceli Valiliği’nin resmi sitesini hackleyerek eylem gerçekleştirdi. Ölümsüzleşen 5 gerillanın resimlerinin yer aldığı sitenin manşet kısmına “Komünizm Savaşçıları Ölümsüzdür” başlığı ile bir haber girildi.

 

Siteye girilen haberin tamamı şu şekilde;

Bir amaç için yaşamanın alaya alındığı, bireysel kurtuluşun erdem olarak pazarlandığı bir dünyada, yaşamın insani yanları ‘boş uğraşlar ve yoz kahkahalar çirkefinde’ erirken, onlar bir ideal uğruna yaşamanın ve ölmenin geleneğini korudular. Militanlık, kararlılık ve bedel ödemede gerisine düşülmeyecek sınırı çizdiler. Bu topraklarda, devrim yolunda düşerken, devrim bayrağını başı dik taşıyan, yere düşürmeyen devrimciler hep oldu. Ne onur! Bu onur, devrim tarihine kan ile tüm kızıllığıyla yazıldığı gibi, kavgamızın, özlemini duyduğumuz zafer gününün şafağında, meydanlara, burjuvazinin inlerine de kitlelerin yumruğu ile yazılacaktır. Düşenlerin hepsinin yeri olacak tarihimizde… Sözümüz ve borcumuz var!

Yılmaz, Sevda, Mahir, Fırat ve Uğur yoldaşlar ölümsüzdür!

Yaşasın Devrim, Sosyalizm ve yüce komünizm mücadelemiz!

Komünizm savaşçıları ölümsüzdür!

Devrim şehitleri ölümsüzdür!

Sosyalist Halk Savaşçıları ölümsüzdür!”

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu