GüncelManşet

Nusaybin’de cellatlar hala işbaşında!

H. Merkezi: Nusaybin’de evinin önünde katledilen Ahmet Sönmez’in yaslı evine bu kez baskın düzenlendi. Baskın sırasında kolluk güçleri kardeş Rezzan Sönmez’in belini kırdı.

Merdin-Nusaybin’de cellat kesilen devletin kolluk güçleri, evinin önüne çıkmak isteyen Ahmet Sönmez’i kurşun yağmuruna tutarak katletmiş, üzerinde pijamaları vurulan Sönmez evinin kapısının eşiğinde yaşamını yitirmişti.

Sönmez’i katleden eli kanlı katiller bu kez Sönmez’in baba ve kardeşinin yaşadığı yaslı eve baskın düzenleyerek aileyi darp etti. Polislerin yere yatırdıkları baba ve oğlun sırtına bastığı ve bu esnada kardeş Rezzan Sönmez‘in belinin kırıldığı belirtildi.

 

Bir genç boynundan vuruldu

Ablukaya alınan evdeki polis baskını devam ettiği belirtilirken tüm saldırılara karşı direnişin de sürdüğü Nusaybin’in Yenişehir Mahallesi Çağçağ Caddesi üzerinde evinin balkonunda oturan Özgür Çıray, özel harekat timleri tarafından boynundan vurularak ağır yaralandı. Ağır yaralanan Çıray, yolların kapalı olması nedeniyle halk tarafından Nusaybin Askeri Taburu’nun revirine kaldırıldı.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu