Kadın

Füsun Demirel’den çağrı; “Hiç mi yürekli bir yapımcı bir yönetmen kalmadı?”

Oyuncu Füsun Demirel, yaptığı “Gerilla annesini oynamak isitiyorum” açıklamasından sonra 3 yıldır kendisiyle çalışmayan yapımcılara sitem ederek, “3. yılım ve sadece işimi istiyorum… Çalışmak… Herkes gibi… Hiç mi yürekli bir yapımcı bir yönetmen kalmadı?” diye sordu.

H.Merkezi: Oyuncu Füsun Demirel, geçen yıl yaptığı “Gerilla annesini oynamak istiyorum” açıklamasından sonra linç girişimi ile karşılaşmış ve yapımcılar tarafından rol aldığı dizi ile filmlerden alınmıştı. 3 yıldır hiçbir projede yer almayan Füsun Demirel, sosyal medya hesabından kendisine oyun verilmemesine isyan etti.

Füsun Demirel, 1984 sinema ile tanışmam… Bugüne kadar 60 kadar film ve belki 20 dizi… 12 ulusal ödül… 3. yılım ve sadece işimi istiyorum… Çalışmak… Herkes gibi… Hiç mi yürekli bir yapımcı bir yönetmen kalmadı?… Neyim ben hizmetten başka? İnsanlıktan, sevgiden başka ne örnekledim ki bu hayatta… Artık dayanamıyorum… Yüreğim daha fazlasına dayanamıyor… Bilin istedim. Sadece bir işi bile çok gördüler… Ben iyi değilim… şeklinde isyan ederek yürekli yönetmen yok mu çağrısı yaptı.

 

“#FüsunDemirelHalkınSanatçısıdır”

Öte yandan sosyal medya üzerinden Füsun Demirel ile dayanışma amacıyla “#FüsunDemirelHalkınSanatçısıdır” etiketi ile paylaşım yapılmaya başlandı.

Sosyal medya üzerinden Füsun ile aralarında sanatçı, gazeteci ve tiyatro sanatçılarının olduğu çok sayıda kişi dayanışma mesajları yazdı.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu