Emek

Direnişin 2’inci gününde 4 İnşaat İş Sendikası üyesi gözaltına alındı

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatında taşeron firmada çalışan İnşaat-İş Sendikası üyesi işçiler, ödenmeyen mesai, AGİ ve ihbar tazminatlarını almak için direnişe geçen işçiler, direnişin ikinci gününde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde ve Taş Yapı’nın Altunizade’de bulunan merkezi önünde devam ediyor.

H. Merkezi: Taş Yapı’nın yüklenici firma olduğu Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatında taşeron firmada çalışan işçiler,  ödenmeyen mesai, AGİ ve ihbar tazminatlarını almak için şantiye önünde direnişe başladı. Direniş 2’inci gününde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde ve Taş Yapı’nın Altunizade’de bulunan merkezi önünde devam ediyor

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi inşaatında taşeron firmada çalışan İnşaat-İş Sendikası üyesi işçiler, ödenmeyen mesai, AGİ ve ihbar tazminatlarını almak için şantiye önünde direnişe başladı.

İşçilerin direnişi ikinci gününde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde ve Taş Yapı’nın Altunizade’de bulunan merkezi önünde de devam ediyor.

4 İnşaat İş Sendikası üyesi gözaltına alındı

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi şantiyesinde çalışan üyelerinin ödenmeyen mesai, AGİ ve kıdem tazminatları için dün şantiye önünde direniş başlatan İnşaat-İş, bugün eylemi yüklenici firma olan Taş Yapı’nın Altunizade’deki merkez binası önüne de taşıdı.

Taş Yapı’nın Altunizade’de bulunan merkezi önünde eylemde İnşaat-İş yöneticileri ve hakları gasbedilen işçiler gözaltına alındı. Gözaltına alınanların isimleri şöyle: Yunus Özgür, Özkan Özkanlı, Ramazan Yıldız ve Halil Cihan Özbilen.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu