Dünya

Belçika Özgür Gelecek okurları “Her pratik bir ideolojiye tekabül eder”

H. Merkezi: Gazetemize ve muhabirimize dönük saldırıya ilişkin bir açıklama yapan Belçika Özgür Gelecek ve Partizan okurları “Bu son saldırıyla Özgür Gelecek emekçilerini yıldıracağınızı sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz” dedi.

“Hiç kuşkusuz ki bu son yaşanılan saldırı çürümüşlüğün dışa vurumu yani pratiğidir. İdeolojik olarak sözü olmayanların saldırgan olmaları kaçınılmaz sondur” diyen Belçika’dan okurlarımız “İşin acı yönü ise bu kişilerin kendilerini ‘Partizancı’ olarak lanse etmeleridir” diyerek açıklamasını sürdürdü.

 

“Partizan olmak…”

“Partizan olmak bedel ödenerek yaratılan değerlere sahip çıkmaktır. Partizan olmak her kimden gelirse gelsin pusu kurarak alçakça saldırılara karşı koymaktır. Partizan olmak yapılan hatanın özeleştirisini vermektir” diyen okurlarımız açıklamalarını dayanışma mesajları ile sonlandırdılar:

“Bizler Belçika Özgür Gelecek ve Partizan okurları olarak son yaşanılan alçakça saldırıyı kınıyoruz. Yanlarında olduğumuzu deklare ediyoruz. Özgür Gelecek emekçileri yalnız değildir.”

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu