Güncel

Ankara’daki ırkçı saldırıda yaralananların hayati tehlikesi sürüyor

Altındağ’da Kürt aileye yönelik gerçekleşen saldırıda ağır yaralananlardan Feyyaz Boztaş’ın hayati tehlikesi sürerken, Halis Bostaş’ın ise felç kalma riski bulunduğu öğrenildi.

Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Kavaklı Mahallesi’nde 20 Temmuz günü iki ayrı çiftlik evinde bulunan Kürt ve Türk komşular arasında hayvan kesim alanında çıkan kavga sırasında Mardinli aileye yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırıda 2’si ağır 4 kişi yaralanmıştı. Kırıkkaleli aile tarafından yapılan silahlı saldırıda ağır yaralananlardan Feyyaz Boztaş’ın Ankara Hastanesi’nde tedavisinin devam ettiği ve durumunun da ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Halis Bostaş’ın ise felç kalma ihtimali olduğu belirtildi.

Doktorlar, Halis Boztaş’ın diz kapağı ve bacağına isabet eden kurşun nedeniyle felç kalma ihtimali olduğunu ve yürüyemeyeceği bilgisini aileye verirken, Feyyaz Boztaş’ın da şu an bilincinin açık olduğu fakat hayati tehlikesinin sürdüğü bilgisini paylaştı. (Kaynak: Jinnews)
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu